Official Video

Top 200

Sheila Haxhiraj - Superfiksim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  64

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/08/2013

2013-08-14T12:45:53sje me mu e di ste njoh un ty
kujdes se eshte rrezik keshtu me mir largohu
pak e veshtir e di se jam e mir
shpirt jo nuk eshte e lehte gabimi jot jam un vet

nuk di kur do mbaroje ky obsesion fiksimi yt
dua te dal nga kjo korniza ku ti me ke fut
e di qe sbi ne gracken tate por kujdes ndalo
po si tja bej me ty ti kurthet vec se po mi shton

ref.2x
hey me le rehat hey ste dua prane
boll me ti mos e zgjat
sa her me thua ti me do
asnjer sme njeh ti mua jo
ty ste pelqejne lajkat e mia
duhet ta dish cesht dashuria

ok me ty problemet skan maru
gjith diten thashethem bla bla shum zhurm pa sens
te jesh si un zonjush si zan nuk eshte e lehte
te jesh superfiksim duhen vite e shekuj thjesht nje jet

ref.2x
hey me le rehat hey ste dua prane
boll me ti mos e zgjat

vijne e shkojne te gjitha me vezhgojne
kot po vertitem un pasjoni yt sme hyn ne pun
jam kudo kudo cfardogje eshte gjithcka qe kam
nga larg ju pershendet dhe ju

2x
sa her me thua ti me do
asnjer sme njeh ti mua jo
ty ste pelqejne lajkat e mia
duhet ta dish cesht dashuria


Ky tekst u dërgua nga arjola muca
Më Shumë Këngë Nga Sheila Haxhiraj: