Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sheila - Benz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mrena me i benz un jom
mrena me i benz un jom
mrena me i benz un kom
dy shoqe
njona tu roll e tjetra per exin tu fol
mrena me i benz un jom
mrena me i benz un jom
paso nje paso
rruga ka nis ama fundin se shoh
shum afer mke po si hije t’kaloj

Hajde tani bye bye bye
mos me bezdis kur jam high high high
larg jam tu shku me mendime fly
per muzik tu jetu,nje arsyje kam
Hajde tani bye bye bye
mos me bezdis kur jam high high high
larg jam tu shku me mendime fly
ja ka vlejt me rinis, dhe nje her ktu ku jam

Nese vi, nese vi, nese vi
e din se venin e zo
shum sy tu na pa ne cuditshem,kush jena ne oo (2x)

Skisha besu se dhe fundin arrita me pa
po kam besu per sukses jo nuk mundem me ndal
Tik tak tik tak po afron

Hajde tani bye bye bye
mos me bezdis kur jam high high high
larg jam tu shku me mendime fly
per muzik tu jetu,nje arsyje kam
Hajde tani bye bye bye
mos me bezdis kur jam high high high
larg jam tu shku me mendime fly
ja ka vlejt me rinis, dhe nje her ktu ku jam

Folen e folen e folen
e thane se s’mundem mo
Folen e folen e folen
te un sbesoi asnje
Folen e folen e folen
po kurre s’kan dit asgje
folen e folen e folen ooNuk kemi video për këtë këngë.
Sheila - Benz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Benz".
3. Video është e këngës "Benz", por nuk këndohet nga Sheila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sheila Haxhiraj:


Komente 0