A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: $HEK is a singer of Hip-Hop music. Në vitin 2013, $Hek & Zizu publikojnë albumin "E Di Qe Vrena"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mthirrin Demokrat

T Dori

2A.C

MMG Babloki

Faton Maloku

Albo 06

Art

Emii

Izo

Dora


Tags: Shek, $Hek

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019