A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

$HEK - Je Si Yll  (Feat. Zizu)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/06/2013

2013-06-02T17:07:01

Featuring

Zijadin Alili

Song from the album:

"E Di Qe Vrena"Sorry, this song lyrics is not yet available "Je Si Yll" sung by $HEK.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Je Si Yll".
The music video from $HEK attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Gjeto Luca. We wish that's the lyrics you are looking for:

O more vajze me syt e shkrume
O une me ty jam
O more vajze me syt e shkrume
O une me ty jam dashurue

Je si yll, Je si hane
Kur te shof shpirtin ma kall
Je si yll, Je si diell
Kur te shof shpritin ma zjerr

Luj moj chane
Moj bukurije
Luj per vete jo per shoqerije
Luj Moj chan Moj bukurije
Luj per vete jo per shoqerije

Je si yll, Je si hane
Kur te shof shpirtin ma kall
Je si yll, Je si diell
Kur te shof shpritin ma zjerr

O more vajze me syt e zije
O une me ty kam rra n'dashnije
O more vajze me syt e zije
O une me ty kam rra n'dashnije

Je si yll, Je si hane
Kur te shof shpirtin ma kall
Je si yll, Je si diell
Kur te shof shpritin ma zjerr


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019