Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shemi (Ilirët) - Rini Thuaja Kënges
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rini Thuaja Kënges".
3. Video është e këngës "Rini Thuaja Kënges", por nuk këndohet nga Shemi (Ilirët).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shemi (Ilirët) - Rini Thuaja Kënges  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  123

Muzika:

Florent Boshnjaku

Muzika:

Shkodran Tolaj

Teksti:

Mentor Thaqi

Video Produksioni:

MProduction

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13

Komente

1 🔥

21/11/2012

2012-11-21T18:18:23+00:00rini thuaja kenges
serish bashk shum vjete
thuaja gjuhes tende
qendrove su epe
lere le te bien prap
daullet e lirise
le te jehoj gjat
kenga e dardanise
thuaja ti prap kenges
te ka beku zoti
thuja ngjuhe te nenes
tlekes tkastrotit
thuja ne gegrishte edhe toskerishte
thuaja kenges shqipe
ngjuhen ilirshte
rini thuaja kenges
fare mos u ndal
ardhmerine nderto
vendi te qoft fale
dhe mos e ndal kengen
as mos e ndal vrullin
te madhe e ke zemren
te gjaate e ke udhen

.......................
Ref X3
.......................
thuja ti pra kenges
te ka beku zoti
thuja ne gjuhe te nenes
tlekes tkastriotit
thuja ne gegrishte edhe toskerishte
thuaja kenges shqipe
ngjuhen ilirishte

Muzika: Florent Boshnjaku & Shkodran Tolaj
Teksti: Mentor Thaqi
Video Produksioni: MProduction

Ky tekst u dërgua nga  stafi
Më Shumë Këngë Nga Shemi (Ilirët):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet