Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shemi (Ilirët) & Kumrije Biba - Potpuri (Gezuar 2016)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2016)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2016)", por nuk këndohet nga Shemi (Ilirët) & Kumrije Biba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shemi (Ilirët) & Kumrije Biba - Potpuri (Gezuar 2016)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/12/2015

2015-12-26T20:22:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri (Gezuar 2016)" kënduar nga Shemi (Ilirët) & Kumrije Biba.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shemi (Ilirët) & Kumrije Biba i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shemi (Ilirët):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë