Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Shemi (Ilirët) & Kumrije Biba - Mehlem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2015

2015-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Kumrije Biba

Këngë e albumit:

"Ilirët Me Miq"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mehlem" kënduar nga Shemi (Ilirët) & Kumrije Biba.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shemi (Ilirët) & Kumrije Biba i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shemi (Ilirët):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet