Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Shemi & Tina - Shqip Kendojna  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/11/2016

2016-11-25T16:43:27


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqip Kendojna" kënduar nga Shemi & Tina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shemi & Tina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shemi (Ilirët):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet