Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Shemi & Buleta - Mbaje Ne Mend  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/12/2016

2016-12-19T11:26:28

Më Shumë Nga

Albuneta TopalliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mbaje Ne Mend" kënduar nga Shemi & Buleta.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shemi & Buleta i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shemi (Ilirët):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet