Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Shemi & Edita - Dola Jasht Po Binte Shi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/11/2018

2018-11-23T17:01:21

Më Shumë Nga

Edita GashiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dola Jasht Po Binte Shi" kënduar nga Shemi & Edita.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shemi & Edita i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Liri Rasha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dola jasht po binte shi
O po binte shi
Syzeza ma ban me sy
O ma ban me sy x2

E deshta
E morra
Me unaze
E mashtrova x2

E mashtrova

Dola jasht po binte bor
O po binte bor
Syzeza ma ban me dore
O ma ban me dor x2

E deshta
E morra
Dashurin
Ja dhurova

Oj luli
Bukuri
Si do te bej
Lala pa ty

Lala pa ty

Dola jasht po rri n'çardak
O po rri n'çardak
Syzeza m'ka bo marak
O m'ka bo marak x2

Oj luli
Bukuri
Si do t'rri
Lala pa ty

E deshta
E morra
Dashurin
Ja dhurova

Ja dhurovaMë Shumë Këngë Nga Shemi (Ilirët):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet