Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemi & Zana - Oj Kosovë Sa Shume Te Dua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/03/2016

2016-03-24T08:13:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Kosovë Sa Shume Te Dua" kënduar nga Shemi & Zana.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shemi & Zana i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shemi (Ilirët):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet