Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shemi (Ilirët) - A Vjen Ajo Ditë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Vjen Ajo Ditë".
3. Video është e këngës "A Vjen Ajo Ditë", por nuk këndohet nga Shemi (Ilirët).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shemi (Ilirët) - A Vjen Ajo Ditë  (Feat. Motrat Duhani)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  9

Muzika & Teksti:

Besim Bunjaku

Video Produksioni:

Video Art

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Motrat Duhani

17/08/2020

2020-08-17T17:10:07+00:00A vjen ajo dite une me ardh te shpija,
avjen aj moment mu mledh kejt familja.

Po ku je o vlla
na ka marr malli met pa,
hajde kur po vjen per qdo dit nana t'permen.

Bani tfala nanes edhe babes plak,
mos i leni vet se bahen marak.
Mos ta nin o vlla nuk i lajna vet,
nanen edhe baben i kem amanet.

Sa shume jam merzit pak ma heket mallin,
baba qa po thot, apo vet per djalin.

Baba nuk po fol por pleqnija e ka tret,
ka niher po thot ma mir ktu se ne gurbet.

Bani tfala nanes edhe babes plak,
mos i leni vet se bahen marak.
Mos ta nin o vlla nuk i lajna vet,
nanen edhe baben i kem amanet.
X3


Ky tekst u dërgua nga BeniDessa0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shemi (Ilirët):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet