Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemi (Ilirët) - Si Nje Drite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur mendova se gjdo gje mbaroojjj
Ti me erdhe si dje drite ne shpirt

2X
ato dite nuk mund ti harrooojjj asnjehere me shum nuk jam merzittt

2X
Nje dite kur te vdesim kujtime do te mbesin po ta them nje fjal lotin ma ke ndal vetem ti me mban te gjall

Nuk jetohet beta pa dashniiii
E provova pasha syt e mi

2X
Dita mu ba nate
E nata diteee
E vetmia deshti krejt me m'mbyt

4X
Nje dite kur te vdesim kujtime do te mbesin po ta them nje fjal lotin ma ke ndal vetem ti me mban te gjall


Ky tekst u dërgua nga AlketuaShemi (Ilirët)
Publikimi: 05/03/2021
Muzika: Besim Bunjaku
Teksti: Besim Bunjaku
Video Produksioni: Maximus


Shemi (Ilirët) - Si Nje Drite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Nje Drite".
3. Video është e këngës "Si Nje Drite", por nuk këndohet nga Shemi (Ilirët).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shemi (Ilirët):


Komente 0