Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemi - Ah Te Kujtohet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

Syni synin e ka pa,
shpirt o mo skom dasht me u nda,
diqka nzemer o mka trokit,
qka na gjet o e kam dit.

Ref:A tkujtohet shpirti im,
a tkujtohet ai takim,
a tkujtohet hera e pare,
njeten time kur ke ardh.

A tkujtohet shpirti im,
a tkujtohet ai takim,
zemra zemres i ka than:
muj me vdek e smuj met lan.

Rrak e tak zemra mka ba,
kur mke fol me at za,
diqka nzemer mka trokit,
qka na gjet o e kam dit.

Ref2x:A tkujtohet shpirti im,
a tkujtohet ai takim,
a tkujtohet hera e pare,
njeten time kur ke ardh.

A tkujtohet shpirti im,
a tkujtohet ai takim,
zemra zemres i ka than:
muj me vdek e smuj met lan.


Ky tekst u dërgua nga  donna

Shemi - Ah Te Kujtohet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Te Kujtohet".
3. Video është e këngës "Ah Te Kujtohet", por nuk këndohet nga Shemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shemi (Shemsi Bytyqi):


Komente 0