Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemi - Ku Je Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ohh a e din sa s'gjat nje nate ohh met kujtue mos met pas oh a e din sa sgjat nje or ohh met kujtue mos met fol

ku je ti ku jam un
ku je ti ku jam un
ku jan zemrat po qe duhen shum at merr malli sikur mu a thot zemra me u taku

ohh a e din sa sgjat nje nate oh met kujtue mos met pas ohh a e din sa sgjat nje ore ohh met kujtue mos met fol

kuu je tii ku jam un
ku je ti ku jaam un
ku jan zemrat po qe duhen shum at merr malli sikur mu a t'thot zemra me u takuu

ku je ti ku jam un
ku je ti ku jam un
ku je ti ku jam un
ku jan zemrat po qe duhen shum

ku je ti ku jam un
ku je ti ku jam un
ku jan zemrat po qe duhen shum at merr malli sikur mu a thot zemra me u taku


Ky tekst u dërgua nga Zanfina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shemi - Ku Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti", por nuk këndohet nga Shemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shemi (Shemsi Bytyqi):


Komente 0