Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemi - O Moj Lazdrane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nga larg sonte un kam ardh veq met pa niher me sy rrugaa nuk mu duke gjatt per mu u taku me tyy
rruga nuk mu duke gajt per me u taku me tyy.

ohh mojj lazdranee zemren prrush ma bane me tu afruu moj nuk po marr guziim
zemra pom dridhet me dal spo me dilet
ejaa falma dashunin tii ohh shpirtii imm

sontee gjithqkaa po harroj e pom dukesh ma e mir edhe zemra e djegur flak e ka vetem nje deshire
edhe zemra e djegur flak e ka vetem nje deshire

ohh moj lazdranee zemren prrush ma banee me tu afru moj nuk po marr guzim zemra pom dridhettt me dal spo me dilet ejaa falma dashunin ti ohh shpirtii iim.

ohh mojj lazdranee zemren prrush ma banee me tu afruu moj nuk po marr guzim zemra pom dridhet me dal spo me dilet ejaa falma dashunin ti ohh shpirtii im.


Ky tekst u dërgua nga Zanfina

Shemi - O Moj Lazdrane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Moj Lazdrane".
3. Video është e këngës "O Moj Lazdrane", por nuk këndohet nga Shemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shemi (Shemsi Bytyqi):


Komente 0