Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemi - Se Per Ty Jetoj Une Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


per kta syt e ballit shum jam tujj mendue edhee pak mett paa moj muj meu dashuruee ejaa ti afrohu se ma dogje shpirtiin flak moss me thuajj largohu zemra ime don mem plas

se per ty po jetoj un se veq ty te dua shum po ta them se veq me ty isha shkri ne dashunii 2x

ohh moj zemra imee per ty harroj dhimbje ee dikur te vish moj ke me ma ndreq diten ejaa ti afrohu se ma dogje shpirtiin flak mos me thuaj largohu zemra ime don mem plas.

se per ty po jetoj un se veq ty te dua shum po ta them se veq me ty isha shkri ne dashunii 2x

se per ty po jetoj un se veq ty te dua shum po ta them se veq me ty isha shkri ne dashunii 2x


Ky tekst u dërgua nga Zanfina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shemi - Se Per Ty Jetoj Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Per Ty Jetoj Une".
3. Video është e këngës "Se Per Ty Jetoj Une", por nuk këndohet nga Shemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shemi (Shemsi Bytyqi):


Komente 0