Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemi - Ti Je Shpirti Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(2x)
Ti je shpirti im
Ti je ëndrra e jetes sime
Ti je dielli edhe qjelli drita e syve t'mi

Ti je shpirti im
Ti je ëndrra e jetes sime
Ti je dielli edhe qjelli drita e syve t'mi

Ti je shpirti im
Ti je ëndrra e jetes sime
Ti je dielli edhe qjelli drita e syve t'mi ne dashuri

zemra ime digjet flak
buzet e tua
e shojn ket zjarr
zbashku te jetojm
e te lumtur te kalojm oooooo aaa
(2x)
takimin e par kur jam dal me ty
isha shum i lumtur per at dashuri oooo
(2x)
lule n'zemren time
ti vajz ke lulzu
erdhi koha qe te them
veq ti je per mu

zemra ime digjet flak
buzet e tua
e shojn ket zjarr
zbashku te jetojm
e te lumtur te kalojm oooooo aaaaaaa
(2x)
takimin e par kur jam dal me ty
isha shum i lumtur per at dashuri oooooooooooooo


Ky tekst u dërgua nga Ariana Dhe Manjolla

Shemi - Ti Je Shpirti Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Shpirti Ime".
3. Video është e këngës "Ti Je Shpirti Ime", por nuk këndohet nga Shemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shemi (Shemsi Bytyqi):


Komente 0