Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemi (Shemsi Bytyqi) - Vajtoj Jeten Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

(pjesa 1)

shkoo taash
atje ku don me shkuu,

se per muu
ska mbet veq me u larguu,

do të viiij....
ajo dit ki me u penduu,

do të jet voon
do të jet von per nee pergjithmon

(refren) 1 herë

Vajtoj Vajtoj jeten time
qe per ty mka shkuu
Vajto! Vajto! Zemra ime
kot ke dashuru

te deshta pa hile
si munde me shku?
dashurin qe e patem
sdite me qmu!

(pjesa 2)

Nesër...
sdo të jem e sdo t'mundoj,

Mos u lut
lutja me perfundoj!

ishee Degë
Dega fundit qe me mbajte n'Jet

ooooooohhh....

Vjeshta te kaploj
a u thave shpeejt,

(refren) 2 herë

Vajtoj Vajtoj jeten time
qe per ty mka shkuu
Vajto! Vajto! Zemra ime
kot ke dashuru

te deshta pa hile
si munde me shku?
dashurin qe e patem
sdite me qmu!


Ky tekst u dërgua nga Daddy-t (toni)

Shemi (Shemsi Bytyqi) - Vajtoj Jeten Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajtoj Jeten Time".
3. Video është e këngës "Vajtoj Jeten Time", por nuk këndohet nga Shemi (Shemsi Bytyqi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shemi (Shemsi Bytyqi):


Komente 0