Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shemsedin Jetaj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Shemsedin Jetaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 10 Mars 2016, Shemsedin Jetaj publikon videoklipin "Nuk Po Mundem". Më datë 20 Shtator 2016, Shemsedin Jetaj publikon videoklipin "Trego Oj Dashni". Në vitin 2016, Shemsedin Jetaj publikon albumin "Kenge Dasmash 2016". Më datë 4 Janar 2017, Shemsedin Jetaj publikon videoklipin "Nuk Eshte Lehte". Më datë 3 Korrik 2017, Shemsedin Jetaj publikon videoklipin "Na Ndan". Më datë 24 Qershor 2020, Shemsedin Jetaj publikon videoklip...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

Kenge Dasmash 2016 (2016)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Shemsedin Jetaj, Shemsedin Ajeti, Dini

Komente 0