Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shenur Ajeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Kumanovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Shenur Ajeti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 19 Qershor 2019, Shenur Ajeti publikon videoklipin "Ik Ik S'ke Ku Shkon". Më datë 15 Nëntor 2019, Shenur Ajeti publikon videoklipin "Hajde Zemer". Më datë 21 Prill 2020, Shenur Ajeti publikon videoklipin "Baba Jem". Muzika e këngës u punua nga Armend Mustafa, ndërsa teksti u shkrua nga Abaz Selmani. Më datë 18 Qershor 2020, Shenur Ajeti publikon videoklipin "Jam Lind Une Per Ty". Më datë 20 Shtator 2020, Shenur Ajeti publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Shenur Ajeti

Komente 0