Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shenur Ajeti

Shenur Ajeti
  • Vendlindja:
  • Kumanovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Këndon kryesisht: popullore moderne

Shenur Ajeti është këngëtar. Më datë 19 Qershor 2019, Shenur Ajeti publikon videoklipin "Ik Ik S'ke Ku Shkon".

Më datë 15 Nëntor 2019, Shenur Ajeti publikon videoklipin "Hajde Zemer".

Më datë 21 Prill 2020, Shenur Ajeti publikon videoklipin "Baba Jem". Muzika e këngës u punua nga Armend Mustafa, ndërsa teksti u shkrua nga Abaz Selmani.

Më datë 18 Qershor 2020, Shenur Ajeti publikon videoklipin "Jam Lind Une Per Ty".

Më datë 20 Shtator 2020, Shenur Ajeti publikon videoklipin "Loti Fallc". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, ndërsa teksti u shkrua nga Abaz Selmani. Videoklipi u prodhua nga kompania REDonPictures.

Më datë 26 Shtator 2020, Shenur Ajeti publikon videoklipin "As Me Hater". Muzika e këngës u punua nga Ardian Kastrati, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga kompania REDonPictures.

Më datë 11 Dhjetor 2020, Shenur Ajeti publikon videoklipin "Dimri I Gurbetqarit".

Më datë 4 Qershor 2021, Shenur Ajeti publikon videoklipin "Me Dashnin E Re". Muzika e këngës u punua nga Nexhat Mujovi (Wirusi), ndërsa teksti u shkrua nga Avni Qahili & Ghulo.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 0