Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shenur Ajeti - Ni Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ni Dashni Me ka mgatrru
Ket spo muj Me Kupi
Me dit ajo se sa e du
Kurr Prej meje Sish Largu 2x

Ref.
Sa Her du met Pajtu
Ti me thu jam Idhnue
Sa her du Met largu
Ti kthehesh Me thu te dua2x

Nje Her ndashni njeri Gabon
Krejr jeten Ta Ndryshon
Une Mendoj Qysh Me
U Bashku Ajo thot
Ti sje per Mue2x

Ref
Sa Her du Met Pajtu
Ti Me thue Jam idhnu
Sa Her du Met Largu
Ti kthehesh Mthu Te du 2x


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 16/12/2019


Më Shumë Këngë Nga Shenur Ajeti:


Komente 0


Shenur Ajeti - Ni Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ni Dashni".
3. Video është e këngës "Ni Dashni", por nuk këndohet nga Shenur Ajeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.