Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shenur Ajeti - As Me Hater Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I
Nuk e di a eshte normal
Që dashnin spo muj me nal
A vjen dita me t'pas ngat
Pa ty s'muj mu bo rahat

Nuk po muj zemer pa ty
Ta kam than un sy me sy
Mos rri larg hajde te un'
Pa ty zemra nuk po mun'

AS ME HATER AS ME ZOR
NUK PO DON ME M'PAS DASHNOR
NUK E DI ÇKA PO T'PENGON
QE TI NUK PO MDASHURON
AS ME HATER AS ME ZOR
NUK PO DON ME MPAS DASHNOR
DERI DJE JE KAN ME MU
E SOT THUA NUK TE DU

II
Un e di e meritoj
Se me shpirt te dashuroj
Meritoj me t'pas përjet
Oj dashnia e vertet

Me dasht tjeter nuk po muj
A beson per ty po vuj
Vera dimër mu ka ba
A e din qe sa stkom paPublikimi: 26/09/2020
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: REDonPictures


Më Shumë Këngë Nga Shenur Ajeti:


Komente 0


Shenur Ajeti - As Me Hater
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Me Hater".
3. Video është e këngës "As Me Hater", por nuk këndohet nga Shenur Ajeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.