A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sherif Dervishi

Choose star rating

Rating:  2.4 / Votes cast:  12
BIOGRAFIA: Sherif Dervishi is a singer of Rhapsodic Traditional, Northern Albania Traditional & Folk Traditional music. Më datë 29 Janar 2014, Sherif Dervishi publikon videoklipin "300 Djem 300 Duvakë". Më datë 24 Shtator 2016, Musa Dauti & Sherif Dervishi publikojnë videoklipin "T'falet Kombi Ty Mirdite". Më datë 27 Maj 2017, Sherif Dervishi publikon videoklipin "Nusja Jone Vetull Kurore". Më datë 27 Maj 2017, Sherif Dervishi publikon videoklipin "A Ndigjoni Nji Zo Bilbili". Më datë 9 Qershor 2017, Sherif Dervishi publikon videoklipin "Jam Kalisi Qe R...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gezim Berisha

Mergim Mazreku

Ralien

Latuà

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Snero

Sazan Mecani

Ekrem Bislimi


Tags: Sherif Dervishi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019