Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sherif Merdani - Sot Ora Shtatë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

13/12/2013

2013-12-13T01:01:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sot Ora Shtatë" kënduar nga Sherif Merdani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sherif Merdani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sherif Merdani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet