Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sherif Merdani - Kabina Nr.3 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

por sa del kantieri
per ne post vrapon
duam nje kabine ne
te telefonojm

dhe ker koj nje numer
per ate qytet
zeri sai i embel
e di qe me pret

ne te pyeten kush te doli
thuaj se te dolem ne
zemra zemres se ç,i foli
nga kabina numer 3

Shokët rrinë e presin
Me mua n'gabinë
S'na ka parë njeri ne,jo,
Ndaj akoma rrimë.

Dhe kërkoj një numër...Nuk kemi video për këtë këngë.
Sherif Merdani - Kabina Nr.3
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kabina Nr.3".
3. Video është e këngës "Kabina Nr.3", por nuk këndohet nga Sherif Merdani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sherif Merdani:


Komente 0