Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shkelqim Kola - S'te Besoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'te Besoj".
3. Video është e këngës "S'te Besoj", por nuk këndohet nga Shkelqim Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkelqim Kola - S'te Besoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Dashuria S'eshte Shetitje"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'te Besoj" kënduar nga Shkelqim Kola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Sabiani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

S'te besoj S'te besoj
e gjithe kjo eshte nje loje
ti me do po kerkon qe te luash,
S'te besoj S'te besoj
e gjithe kjo eshte nje loje
ti me do po kerkon qe te luash.Më Shumë Këngë Nga Shkelqim Kola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë