A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkelqim Kosova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Shkelqim Kosova është një këngëtar i njohur. Shkëlqim Kosova jeton në Gjilan. Më datë 5 Korrik 2007, Shkelqim Kosova publikon videoklipin "Kur Ta Kujtosh Gjilanin". Në Nëntor 2009, Shkelqim Kosova merr pjesë në Çelësi Muzikor 3 me këngën "Ah Zemër". Më datë 8 Janar 2013, Shkelqim Kosova publikon videoklipin "Te Pagjeturit". Më datë 9 Shkurt 2013, Shkelqim Kosova publikon videoklipin "Diskoteka". Më datë 31 Mars 2015, Eroll Murati publikon videoklipin "Zemer Zemer", në bashkëp...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Demush Malaj

Shkumbin Tafilaj

Mili Sallauka

Astrit Stafai

Flori Çoçaj

Bajram Jakaj

Mensur Mehana

Fikret Bislimi

Hysen Smajli

Ergin Brahimi


Tags: Shkelqim Kosova

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019