Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkelqim Mavraj & Floriana Imeri - Mos Me Prit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Shkëlqimi:
Ky gabim sa po kushton, në këtë botë o shpirtë çdo kush gabon,
Asnjë fjalë ti, s'po don me ditë, don me m'lanë mu te vuaj çdo ditë...

Floriana:
Kot paskam qenë une duke te pritur, se kush je jo nuk e paskam ditur,
S'mjaftojnë fjalët as pergjerimet, jo aq lehtë o shpirtë nuk falen gabimet...

REF.:
Floriana:
MOS ME PRIT SE MA S'DO T'VI, DO TE TRETEM UNË PA TY,
LE TE KALLET BOTA KREJTË, S'KA RËNDESI MA S'E KAMË DERT (Shkëlqimi - 2X)

Shkëlqimi:
Unë po pres ti me m'kuptu, se aq shumë unë te kam dashuru
Do t'vazhdoj me t'dashtë vertetë, se pa ty o shpirtë jo nuk ka jetë...

Floriana:
Kot paskam qenë...

REF.:
MOS ME PRIT...

Muzika: ReKorD Studio Production - Drinor Zymberi


Shkelqim Mavraj & Floriana Imeri - Mos Me Prit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Prit".
3. Video është e këngës "Mos Me Prit", por nuk këndohet nga Shkelqim Mavraj & Floriana Imeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkelqim Mavraj:


Komente 0