Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkelqim Mavraj - Ta Besova Ty Rinine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

2x:
Dashurinë moj ta kamë falë,
kur te putha per herë te parë,
Pyete zemren ti per mua,
te tregon sa shumë te dua

REF. 2x:
Se ta besova ty rininë,
ti me fale lumturinë,
Se jeta iken e mbaron,
jeton gjatë kush dashuron.

2x:
Ta dish mirë moj vajzë e bukur,
dashurija s'don lendim,
Është një lloj si qershisë,
kur t'ia marrish embelsinë

REF. 2x:
Se ta besova ty rininë,
ti me fale lumturinë,
Se jeta iken e mbaron,
jeton gjatë kush dashuron.


Shkelqim Mavraj - Ta Besova Ty Rinine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Besova Ty Rinine".
3. Video është e këngës "Ta Besova Ty Rinine", por nuk këndohet nga Shkelqim Mavraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkelqim Mavraj:


Komente 0