Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shkelzen Masholli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Shkelzen Masholli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në vitin 2015, Shkelzen Masholli publikon albumin "Hajde Hajde Loqko"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareHajde Hajde Loqko (2015)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhavit Lezi

Luan Qallaku

Rrem Gjakova

Faton Thaqi

Mejdi Tafaj

Besi Avdo

Besnik Sinani

Jeton Murati

Hajdar Gashi

Granit Shala

Tags: Shkelzen Masholli, Xeni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet