Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkenda Vjen Me Foto Të Reja, Zbulon Gjoksin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
[02-09-2015]
Këngëtarja nga Gjilani Shkenda Dubova ka publikuar sot në rrjetet e saj sociale një fotografi të cilën e ka realizuar kohëve të fundit.

Përndryshe babai i Shkendës është fotografi i njohur, edhe pse këngëtarja rrallë herë ka realizuar fotosesion tek babai.

Sheknda kësaj rradhe ka pozuar para aparatit të fotografit tonë të njohur Avni Selmani, dhe në një nga fotot e realizuara Shkenda ka provokuar mjaft shumë.

Ajo ka zbuluar mjaft shumë nga gjoksi i saj, pasi veshja të cilën ajo e kishte zgjedhur për këtë foto ka qenë tejet ekstravagante.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0