Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkenda Dubova Përballë 60 Sekondave


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[28-02-2016]
Këngëtarja Sheknda Dubova ka qenë e ftuara e radhës në intervistën më të shkurtër 60 sekondëshe të Prive-së.

Ajo është bombarduar nga disa pyetje provokative si ato që kishin lidhje me seksin apo jetën e saj private.

Shklenda tregoi se seksi për të është më i mirë tani se para 5 viteve, si dhe gjithashtu ka treguar se ndonjëherë edhe duhet të gënjesh në intevista.

Përgjigjja e saj më e çuditshme ishte se si i dashuri i saj e kishte tradhtuar 3 herë, kështu të paktën e dinte këngëtarja.

Për më shumë ndiqni videon më lartë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet