Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkenda Dubova “Shytet” Në Cigare


Nuk ka akoma asnjë votë

[15-03-2016]
Këngëtarja Shkenda Dubova mesa duket është një konsumuese mjaft e fortë e duhanit, kjo pasi ajo ka postuar së fundmi në Instagram një foto mjaft interesante.

Ajo shihet duke pozuar e buzëqeshur mbi një tavolinë ku janë disa stekë me cigare, gjë që na bën të mendojmë se Sheknda e konsumon duhanin.

Ajo ka ardhur edhe me një ndryshim të ri pasi ka prerë flokët dhe i ka bërë kaçurrele.

Ky ndryshim i saj është pritur mjaft mirë nga fansat.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet