Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkenda Dubova - Lej Let Folin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lej Let Folin".
3. Video është e këngës "Lej Let Folin", por nuk këndohet nga Shkenda Dubova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkenda Dubova - Lej Let Folin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015

Komente

1 🔥

19/06/2015

2015-06-19T17:00:00+00:00Sot jom vet edhe dal n qytet
mos em vet se mshtin n siklet
harro..harro..une sjom si ato

jo jo..

pritem pak edhe bojm na dy nxet
deshem pak, prekem pak
me lezet.. pe din vet
ama mos ta nin ty qa po thojn se...

Ref:

lej let folin...
lej lej lej, lej let folin
lej lej lej, lej let folin
lej lej lej, lej let folin

Poo xhelozojn
kur bashk na shohin

Sonte na pe kallim
tjerat nuk i falim
vec per nje sekond
qe ti menon

zemren po ta fali
krejt kto nuk e nalim
zemeeer...

lej let folin...
6X
lej lej lej ,lej let folin
lej lej lej ,lej let folin
lej lej lej ,lej let folin


Ky tekst u dërgua nga Donjeta
Më Shumë Këngë Nga Shkenda Dubova:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet