Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkendije Mujaj - O Zot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

o ZOT dit e nat une ty te madheroi, lutjet per meshire e falje ti drejtoi,e di se vetem ti shpetim per mua je, ti qe jet me dheee
uuuun rrotull meje shoh ket tok e qielll, bereee te na ngroh e drit kudo aj djell, miresi, begat per njeriz i dhuron, a sgje nuk na mungonnnn

Ref:Ty gjdo krijes te madheron , mal e det te adhuron,
me bindje besoj, e ti o njeri pse e mohon q'ke qe Zotin se pranon, ooo sa gabon ,mekaton pse s'beson

Dhimbje, e pa fund te pret ty ne ndeshkim,
pse, s'kerkon falje qe te gjesh shpetim
bota, edhe jeta nje dite kan mbarim ,ndaj shpejto ne pendimm,

Ref:...


Ky tekst u dërgua nga Era

Shkendije Mujaj - O Zot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Zot".
3. Video është e këngës "O Zot", por nuk këndohet nga Shkendije Mujaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkendije Mujaj:


Komente 1