Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkendije Mujaj - Zemra M'loton Gjak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Une nuk e di,qfae ndjenjash paske ti,
pse une te du, per ty nuk ka rendesi,
une rreth e rrotull boten e shetis,
e ti brenda meje me shpon si thik,
une rreth e rrotull, boten e shetis ,e ti brenda meje me shpon si thik

Ref:Zemra m'loton gjak, e une s'kam fuqi
ditet pak nga pak m'duken se kalojne pa ty,
kujt i fal do te pelcas, lutem o Zot veq ti me ndihmo,
Zemra m'loton gjak e une skam fuqi,
ditet pak nga pak me duken se mbarojn pa ty kujt i flas do te pelcas ,
te lutem o Zot veq ti me ndihmo,

Nuk ka ilaq qe plage tma sheroiii,
ti je duke u knaq e di dhe nuk dyshoj,
sa shoh sa i humba ty duke te prit ,e se mo per tjetren sdu me dit,(2x)

Ref:......

Ky tekst u dërgua nga Era


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 30/07/2008


Shkendije Mujaj - Zemra M'loton Gjak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra M'loton Gjak".
3. Video është e këngës "Zemra M'loton Gjak", por nuk këndohet nga Shkendije Mujaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkendije Mujaj:


Komente 0