Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkendije Mujaj - Mu Afro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gjdor kur t'e flas ne buz mshikon,
sonte tkam aq afer ske kum shkon,
trupin tim te nzeht o djal,
vetem ty une do a fale,
nata kalon, shpejt e une pras te me thuash veq nje fjal,

Ref:aaaaa, kur jam me ty,
aaaaa,shkrihem si qiri,
aaaaa,me perqafo,
aaaaa,merr guxim e mu afro,

Gjdo her kur vallzoj me afsh m'shikon,
mir e di prej meje qka kerkon,
trupin tim te nxeht o djal,
vetem ty une do ta fal,
nata kalon shpejt e une pres te me thuash veq nje fjal,

Ref:..........(2x)

Ky tekst u dërgua nga Era


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 09/05/2012


Shkendije Mujaj - Mu Afro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mu Afro".
3. Video është e këngës "Mu Afro", por nuk këndohet nga Shkendije Mujaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shkendije Mujaj:


Komente 0