A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkodran Shala

Nuk ka akoma asnjë votë

Shkodran Shala është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ekrem Bashota

Esat Ruka

Mentor Mushkolaj

Alfred Mersini

Zenel Doli

Krenar Vehebiu

Shaban Baksi

Nexhat Haliti

Milaim Mezini

Nikolin Perpali


Tags: Shkodran Shala

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019