Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkodran Tolaj - Autostrada
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Autostrada".
3. Video është e këngës "Autostrada", por nuk këndohet nga Shkodran Tolaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkodran Tolaj - Autostrada  (Feat. Danger & Bigx)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/07/2010

2010-07-15T20:56:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Autostrada" kënduar nga Shkodran Tolaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkodran Tolaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Murat Gjoniku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kur te mbarohet zemer autostrada
Do vi ne tiran do na kaloj nata
Hajde ti bellholl si gjelpana
Ma te miren qik nga tirana

Dridhe qik
Aman dridhe belin ti
Tuj kercy
Me daulle qifteli

Dridhe belin
Pak nga pak
Kush don qef
Asniher ska me u plak

Nga shqipria edhe nga kosova
Nga ulqini edhe nga tetova
Djem e qika po kercejn gjith naten
Hajde ta festojme edhe autostraden

Niher nga prishtina
Niher nga tirana
Aaaaa hajde qik
Keshtu kalon nata

Hajde ti belholl
Si gjelpana
Ma te miren qik
Nga kosova

Dridhe qik
Aman dridhe belin ti
Tuj kercy
Me daulle qifteli

Dridhe belin
Pak nga pak
Kush don qef
Asniher ska me u plak

Nga shqipria edhe nga kosova
Nga ulqini edhe nga tetova
Djem e qika po kercejn gjith naten
Hajde ta festojme edhe autostradenMë Shumë Këngë Nga Shkodran Tolaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë