Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkodran Tolaj - Ju O Nena Kerqovare-Shqiptare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Shkodran Tolaj

Orkestrimi:

Burim Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

12/03/2015

2015-03-12T09:56:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ju O Nena Kerqovare-Shqiptare" kënduar nga Shkodran Tolaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkodran Tolaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shkodran Tolaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet