A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkumbin Hajdini

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Shkumbin Hajdini is a singer of Hip-Hop music. Më datë 12 Tetor 2018, Shkumbin Hajdini publikon videoklipin "Babygyal"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Agon Istogu

G-Fresh

Llapion

Arjanit Kurpalaj

Amir

Kennz

Dhura

Durimash

Doni

Mr.Don


Tags: Shkumbin Hajdini

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019