Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkumbin Ismaili Paralajmëron Këngën E Re “Dikur...”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
[29-05-2014]
Këngëtari i njohur Shkumbin Ismaili ka paralajmëruar lancimin e këngës së re që do të titullohet "Dikur...".

Ai përmes një statusi në facebook në faqen e tij personale ka treguar se shumë shpejtë për publikun shqiptarë dhe fansat e tij do të del në treg kënga më e re me titull "Dikur...", një këngë pak më ritmike dhe në stilin e tij.

Përndryshe Shkumbini ka kohë që është në skenën muzikore dhe për momentin mban shumë koncerte dhe është shumë i kërkuar në Shqipëri.
 (Express)

      Shkumbin Ismaili - Dikur... [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet