Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Ti Largohesh (Jeta Ime) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  55

E gjithe jeta ime me pate qene nje peng
se ty do te te takoj
por asnjehere nuk kam besuar
se kjo nate do te na ndaje
do na largoje

tash me kot mundohem te te harroj
kur s'mundem, jo nuk mundem
pa ty nuk mundem te jetoje
ti je dielli im qe perendon

[refren]x2
tash s'me mbane me heshtja dot
s'do t'kem prane më ate qe dua
me shikon ne syte me lote
me kupton e din qe vuaj

e gjithe jeta ime me pate qene nje peng
se ty do te te takoj
por asnjehere nuk kam besuar
se kjo nate do te na ndaje
do na largoje

por une veq nje gje e di
vetem ti mund t'iu pergjigjesh loteve te mi
do te vdes dhe do te ringjallem perseri
i yti jam gjere ne perjetesi

[refren]x2
tash s'me mbane me heshtja dote
s'do t'kem prane më ate qe dua
me shikon ne syte me lote
me kupton e din qe vuaj


Ky tekst u dërgua nga ArddonnShkumbin Ismaili
Publikimi: 16/04/2006
Festivali: Top Fest 3
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Shkumbin Ismaili - Ti Largohesh (Jeta Ime)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Largohesh (Jeta Ime)".
3. Video është e këngës "Ti Largohesh (Jeta Ime)", por nuk këndohet nga Shkumbin Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:


Komente 1