Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Te Kam Yll Bote Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Se di a me deshte
Apo jam mashtru
Sa te merr ty malli
Kur nuk je me mu

Me kujtohen fjalet
Kur mi the ti vet
Per ty do t'jetoj
Gjersa te kem jete

Ti je dashuria vet
Ti me je gjdo gje ne jete
Kupto kuptoo
Une te dua me t'vertet

Se te kam yll bote
Kete ti mire e di
Degjoje kete kenge
E bera per ty

Ate shami te kuqe
Qe ma fale ti
Mos lejo te mbetet
Per lotet e mi

Ti me je dashuria vet
Ti me je gjdo gje ne jet
Kupto kuptoo
Une te dua me t'vertet

Ti je dashuria vet
Ti me je gjdo gje ne jet
Kupto kuptoo
Une te dua me t'vertet!(5x)


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com

Shkumbin Ismaili - Te Kam Yll Bote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Yll Bote".
3. Video është e këngës "Te Kam Yll Bote", por nuk këndohet nga Shkumbin Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:


Komente 0