Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Çmallem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15kam dasht me dit ku je ti
mengjeset mua pse mi ndal
i ftoht jam un tani
dashurin ti kujt ja fal

pyes vehten ku gabova ,
tek parku i vjeter te pres tani
aty un shoh vesen e mengjesit
loti yt me sesht tani

Ref: Dhe ateher un do te bertas
ku je ti o dashuri wooo
mos me ler ne vetmin e enderrave te mia
dua te kem ty perseri wowo
dua tet kem ty perseri

shum dot doja te jem me ty
si dikur ne krah te kisha
tet shtrengoj un si gjithnji
e shtrejta ime dashuri

me mungon cdo dit cdo nat
smund ti ndal lotet e mi
te kerkoj ne cdo vend cdo skaj
dua te jem gjithmon me ty

Ref:
Dhe ateher un do te bertas
ku je ti o dashuri wooo
mos me le vetmin e enderrave te mia
dua te kem ty perseri wowo
dua tet kem ty perseri
dua tet kem ty perseri


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com

Shkumbin Ismaili - Çmallem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çmallem".
3. Video është e këngës "Çmallem", por nuk këndohet nga Shkumbin Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:


Komente 0