A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shkumbin Ismaili - Kush Je Ti!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Bindem"


Kush je ti
më thuaj kush je
se unë nuk të njoh?

kush je ti
më thuaj kush je
se unë nuk të njoh
pse të ndjej kaq shumë

Jo jo nuk e di
kur të shoh unë ty
sytë më mbushen që të dy
më thuaj kush je ti ?

Ref:

Më thuaj diçka
më thuaj veç një fjalë
më thuaj diçka
Ndoshta jemi parë

Më thuaj diçka
më thuaj veç një fjalë
oh më thuaj diçka
Ndoshta jemi parë

Jo jo nuk e di
kur të shoh unë ty
sytë më mbushen që të dy
më thuaj kush je ti

Ndoshta je ajo
që e prita unë kaq koh

Ndoshta je ajo
që e prita unë kaq kohë

Ref:

Më thuaj diçka
më thuaj veç një fjalë
më thuaj diçka
Ndoshta jemi parë

Më thuaj diçka
më thuaj veç një fjalë
oh më thuaj diçka
Ndoshta jemi parë

Jo jo nuk e di
kur të shoh unë ty
sytë më mbushen që të dy
më thuaj kush je ti


Ky tekst u dërgua nga Rona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019