Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Cauca E Tetovës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  26

Ja Kam Dhan Un Besen Oh
Besen Asaj Vajze x2

Asaj Vajz Te Bukur Oh
Oh Me Syt E Zi
Dit Per Dite Me Shum E Du
Si Tja Baj Sedi

Synin E Zi Ma Ka Vajza
Vetull Holl
Do E Mar E Nuk E Lo
Pa E Shti Ne Dorr x2

Gjumi Naten Nuk Me Ze
Endrrat Mi Ke Ndal x2

Caucen E Tetoves Oh
Nuk E Lo Pa Mar x2

Synin E Zi Ma Ka Vajza
Vetull Holl
Do E Mar E Nuk E Lo
Pa E Shti Ne Dorr x2

Synin E Zi Ma Ka Vajza
Vetull Holl
Do E Mar E Nuk E Lo
Pa E Shti Ne Dorr x2


Ky tekst u dërgua nga ..=)

Shkumbin Ismaili - Cauca E Tetovës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cauca E Tetovës".
3. Video është e këngës "Cauca E Tetovës", por nuk këndohet nga Shkumbin Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:


Komente 0