Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Asgjë Nuk Shkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

U bë vone
Smë merr gjumi
Ajo s'kthehet më
Pres mëngjesin të agoj
Dhimbja të pushoj..

U bë vone
Asgjë nuk shkon
Vehten kot mundoj
Në pasqyrë shoh vehten time
Më shfaqesh ti kudo...

Ref: (x2)
Sonte s'dua asnjë fjalë
S'dua të dëgjoj
Zbardh mëngjesi dal ngadal
Unë në ty mendoj...
Jo nuk dua
Asnjë fjal s'dua të degjoj
Zbardh mëngjesi dal ngadal
Unë në ty mendoj...

Unë në ty mendoj...
Unë në ty mendoj...


Ky tekst u dërgua nga  ronni202Shkumbin Ismaili
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/11/2012


Shkumbin Ismaili - Asgjë Nuk Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asgjë Nuk Shkon".
3. Video është e këngës "Asgjë Nuk Shkon", por nuk këndohet nga Shkumbin Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:


Komente 0